ايرنا/ به‌دنبال انتشار اخباري درخصوص تخريب خانه‌هاي تعدادي از ساکنان اراضي‌ زردشت اهواز موسوم به روستاي ابوالفضل، بنياد مستضعفان توضيحاتي را ارائه داد.

با توجه به تصرفات صورت گرفته در ساليان گذشته در اراضي زردشت اهواز که باعث سوءاستفاده‌هايي از خانواده‌هاي نيازمند و محروم ساکن در اين اراضي شد، مراجع قضايي براي جلوگيري از سودجويي‌ها و زمين‌خواري در اين اراضي، حکم به رفع تصرف اين زمين‌ها را صادر کردند.
روابط عمومي بنياد افزود: بر همين اساس اقدام روز گذشته، گرچه در جهت جلوگيري از توسعه ساخت و سازهاي غيرمجاز و با هماهنگي کامل استاندار، دادستان، شهرداري و ساير مسئولان مربوطه انجام شد، ولي بنياد مستضعفان به محض اطلاع از موضوع، توقف اجراي احکام صادره را خواستار شد.
بنياد مستضعان خاطر نشان کرد: به دنبال توقف اجراي احکام صادره مقرر شد با همکاري کميته امداد امام خميني (ره) طي ۲ هفته، خانواده‌هاي محروم ساکن اين اراضي شناسايي شوند و پس از فراهم شدن زمينه انتقال اين خانوارها به منطقه‌اي مسکوني و تامين هزينه پيش پرداخت مسکن اين خانوارها توسط بنياد مستضعفان، اجراي احکام قانوني در خصوص اين اراضي، انجام شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today