بازار/ رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي اراک با اشاره به اينکه اختلاف قيمت گوشت عرضه شده توسط شرکت پشتيباني و بازار در اراک زياد است، گفت: اين اختلاف هم براي مردم و هم براي دامدار مشکل‌زا خواهد بود.

ناصر بيکي، رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي اراک اظهار داشت: استقلال در مسايل توليدي و توليد، ابزار مي‌خواهد و با شعار محقق نمي شود.
وي با بيان اينکه کار توليد نياز به علم، دانش و بينش دارد، گفت: امور اجرايي در کشور به دست افراد متخصص نيست و اين مشکلات زيادي را به وجود آورده است و توليد کننده گاها خرج زندگي خود را نمي تواند تامين کند.
رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي اراک افزود: در حوزه کشاورزي، مبلغ کمي از فروش محصولات  به دست خود کشاورزان مي رسد و دامداران نيز به مشکلات بسيار زيادي برخورده اند، همچنين اختلاف قيمت گوشت عرضه شده در اراک توسط شرکت پشتيباني و بازار زياد است و اين باعث بروز مشکل هم براي مردم و هم براي دامدار مي شود.
بيکي گفت: مي توانيم در راستاي همکاري سه اتاق در حوزه هاي مختلف تعامل بهتري داشته باشيم، ما قبل از اين که توسط کشورهاي ابر قدرت تحريم باشيم، تحريم خودمان هستيم و بزرگترين خلا ما عدم وجود ارتباط مناسب بين بخش خصوصي و دولت است ولذا کار تيمي بايستي روي آن کار کارشناسي شود لذا مي توانيم با کار کارشناسي مصوبات و خروجي بهتري از نشست‌ها و جلسات داشته باشيم، چرا که خيلي اوقات مي‌توانيم با يک بيانيه مشترک بين سه اتاق بازرگاني، اصناف و تعاون جلوي بسياري از مشکلات بخش خصوصي را بگيريم.
وي عنوان داشت: امروزه بايستي تلاش کنيم تا مسائل مطرح شده در جلسات را عملياتي‌ کنيم، بدنه کارشناسي اتاق بازرگاني قوي است ولي با پتانسيلي که دارد مي‌تواند از اين بهتر نيز باشد.
رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي اراک با اشاره به اينکه واحدهاي بزرگ توليدي و صنعتي ما در حوزه صادرات و واردات مشکلات زيادي دارند که بايستي حل مشکلات آن‌ها يکي از برنامه هاي اصلي پارلمان بخش خصوصي باشد، گفت: آمادگي داريم در حوزه آموزش، روابط بين الملل و حوزه هاي ديگر با سه اتاق همکاري خوبي داشته باشيم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مرکزي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر استان مرکزي در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today