ايسنا/ پروژه‌هاي راه‌سازي شهرستان هاي دزفول و شوش با حضور استاندار خوزستان همزمان با هفته دولت کلنگ زني و افتتاح شد.

رضا رضايي، مديرکل راه و شهرسازي خوزستان با اشاره به افتتاح و کلنگ زني پروژه هاي راه‌سازي در شهرستان هاي شوش و دزفول گفت: امروز ۶ شهريورماه با حضور استاندار خوزستان و همزمان با هفته دولت سه پروژه راه‌سازي در دزفول کلنگ زني و يک پروژه نيز در شهرستان شوش افتتاح شد.
وي افزود: پروژه احداث باند دوم جاده دزفول به شوشتر به طول ۲۶ کيلومتر و با اعتبار ۹۰ ميليارد تومان و پروژه تعريض، بهسازي و روکش آسفالت چهارراه آوج به ميانرود در دزفول با اعتبار بيش از ۱۲ ميليارد تومان از طرح هايي است که امروز کلنگ زني شد. اين پروژه در مدت زمان ۱۸ ماه و بر اساس تامين اعتبار اجرايي مي شود و زير بار ترافيکي مي رود.
رضايي گفت: عمليات اجرايي احداث باند دوم صفي آباد - ميانرود در شهرستان دزفول نيز آغاز شد. طول اين پروژه ٧ کيلومتر است و با اعتبار ١٤ ميليارد تومان و براساس برنامه زمان بندي شده اجرايي خواهد شد.
رئيس شوراي هماهنگي امور راه و شهرسازي خوزستان خاطرنشان کرد: امروز همچنين با حضور استاندار خوزستان پل زعن و آبنماي فتح المبين شوش با هدف تسهيل تردد، روان سازي ترافيک و کاهش سوانح جاده اي در اين منطقه افتتاح شد. اين پل به طول ۶۰ متر و داراي دو دهانه ۳۰ متري است و براي احداث آن بيش از ۱‌.۶ ميليارد تومان هزينه شده است.
وي افزود: روز گذشته نيز عمليات اجرايي احداث باند دوم ورودي شادگان به طول ۱.۵ کيلومتر و با اعتبار ۶ ميليارد تومان آغاز شد.
 
  
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today