باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان ربایش نوجوان زاهدانی خبر داد.

سردار احمد طاهری، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در مهرماه سال ۹۸ نوجوانی ۱۶ ساله در یکی از محلات شهر زاهدان در مسیر مدرسه توسط سرنشینان یک دستگاه سواری ۴۰۵ ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل می‌شود.
وی افزود: بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی مأمور رسیدگی به پرونده شده و تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان این آدم ربایی و آزاد سازی این نوجوان آغاز کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد عاملان این آدم ربایی به دلیل اختلافات مالی با یکی از بستگان این نوجوان، اقدام به ربایش او کرده و برای آزاد سازی اش درخواست مبلغ ۵ میلیارد ریال پول کرده اند.
طاهری گفت: در نهایت با تلاش‌های شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی و اقدامات تخصصی صورت گرفته، آدم ربایان مجبور به آزاد سازی این نوجوان شده و پس از ۲۰ روز گروگانگیری او را در یکی محلات زاهدان رها و از استان متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: تلاش پلیس برای دستگیری متهمان متواری این پرونده ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد آن‌ها در شهر زاهدان بدست آمد و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاهشان آغاز شد.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در نهایت با تلاش صورت گرفته مخفیگاه آدم ربایان در یکی از محلات زاهدان شناسایی و صبح روز گذشته هر دو متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.
طاهری خاطرنشان کرد: در این رابطه هر دو متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today