فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر تعداد ۱۸۸ نفر در مراکز درمانی استان بستری بوده که در ۲۴ ساعت گذشته ۳ نفر متاسفانه فوت کردند.

شهرام حبیب‌زاده، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ظهر امروز با اشاره به آمار کرونا در استان اردبیل اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۴ بیمار در مراکز درمانی استان بستری شدند.
وی افزود: از این تعداد؛ ۱۹ نفر در اردبیل، ۲ نفر در پارس آباد، ۴ نفر در مشگین شهر، ۴ نفر در گرمی، ۱ نفر در بیله سوار و ۴ نفر در خلخال بستری و خوشبختانه ۲۸ نفر با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان مرخص شده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل بیان کرد: متاسفانه ۳ نفر از بیماران بستری در بخش کرونای استان فوت کردند که به بازماندگان این عزیزان تسلیت عرض می کنیم.
حبیبی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد ۱۸۸ نفر در مراکز درمانی استان بستری بوده که از این تعداد ۵۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
وی گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، دسته گردانی، تعزیه خوانی، شبیه خوانی و برگزاری مراسم در فضاهای سرپوشیده ممنوع است و با توجه به وضعیت قرمز، عزاداری باید در فضاهای باز با رعایت فاصله و زدن ماسک انجام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today