ايرنا/ استاندار خوزستان در نشست بررسي مسايل و مشکلات شهرستان شوش گفت: مشکلات شهرستان شوش در بخش هاي مختلف پيگيري مي شود.

غلامرضا شريعتي، استاندار خوزستان با تاکيد بر تسريع در رسيدگي به مشکلات شهرستان شوش گفت: مسايل و مشکلات اين شهرستان در زمينه زير ساخت با هماهنگي ادارات کل استان بر طرف خواهد شد.
وي از فرماندار شوش خواست مشکلات مطرح شده در اين نشست را از طريق ادارات کل استان تا حصول نتيجه پيگيري کند.
استاندار خوزستان همچنين از افتتاح بزرگترين کشتارگاه طيورکه توسط بخش خصوصي احداث شده در هفته تعاون و به صورت ويديو کنفرانس با حضور رييس جمهوري خبر داد و گفت: اين طرح جزو افتخارات نظام است که در شرايط تحريم و با حضور بخش خصوصي ساخته شده است.
فرماندار شهرستان شوش ضمن ارايه گزارشي از وضعيت شهرستان افزود:اين شهرستان داراي پتانسيل هاي فراواني است اما متاسفانه درزمينه راه شهري و روستاي، برق، آب، کشاورزي، ميراث فرهنگي،منابع طبيعي، تعاون، بنيادمسکن، حمل ونقل جاده اي با مشکلاتي  مواجه است.
نماينده شوش درمجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست بر ضرورت توجه بيشتر دولت به مسايل و مشکلات شهرستان شوش تاکيد کرد.
محمدکعب عمير گفت: اين شهرستان با مشکلات بزرگي مواجه بوده و اين منطقه مورد کم لطفي قرار گرفته است.
وي گفت در بخشهاي محيط زيست، ميراث فرهنگي، بهداشت و درمان و راه شهري و روستايي، مخابرات و آنتن دهي، کشاورزي، منابع طبيعي و جذب سرمايه گذاري نياز به توجه جدي دولت است. 
همچنين تعدادي از کارگران هفت تپه و جوانان روستايي شهيددانش (عمله سيف) بخش مرکزي با تجمع در مقابل فرمانداري خواستار ملاقات با استاندار خوزستان شدند.
استاندار خوزستان هم دستور داد تعدادي از اين افراد با حضور در فرمانداري به بيان مشکلات خود  بپردازند و سپس قول داد مسائل آنان را پيگيري کند.

  
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today