باشگاه خبرنگاران/ فرماندار انديمشک گفت: با توجه به مصوبات ستاد استاني مديريت بيماري کرونا حرکت دسته‌هاي عزاداري در تاسوعا و عاشوراي حسيني ممنوع است.

پيمان جهانگيري، فرماندار شهرستان انديمشک در اين باره گفت: با توجه به مصوبات ستاد استاني مديريت بيماري کرونا حرکت دسته‌هاي عزاداري در تاسوعا و عاشوراي حسيني ممنوع است.
او افزود: همه برنامه‌هاي ايام محرم  شهرستان در زمينه مصوبات ستاد ملي و استاني کرونا برنامه ريزي شده است و قوانين ستاد ملي کرونا در شهرستان به دقت اجرا مي‌شود.
جهانگيري بيان داشت: حفظ سلامت شهروندان حائز اهميت است و تاکنون مردم و هيات‌هاي سوگوار حسيني در راستاي رعايت اصول بهداشتي همراهي شايسته داشته اند و از شهروندان تقاضا مي‌شود در همه تردد‌هاي خود از ماسک استفاده نمايند.
فرماندار انديمشک تصريح کرد: گروه‌هاي بازرسي فرمانداري و دستگاه‌هاي اجرايي، روند رعايت اصول بهداشتي را نظارت و بازرسي مي‌کنند و شور و شعور حسيني هيچ گاه در جامعه اسلامي کمرنگ نمي‌شود و مردم ما همواره عشق به سيدو سالار شهيدان(ع) و اهل بيت(ع) را به خوبي نشان داده اند.
اين مقام مسئول گفت: مراسم‌هاي ويژه عزاداري يوم العباس و روز عاشورا نيز طبق دستورالعمل‌هاي ستاد ملي کرونا و رعايت کامل اصول بهداشتي برنامه ريزي شده است.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today