باشگاه خبرنگاران/ فرماندار اندیمشک گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا حرکت دسته‌های عزاداری در تاسوعا و عاشورای حسینی ممنوع است.

پیمان جهانگیری، فرماندار شهرستان اندیمشک در این باره گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا حرکت دسته‌های عزاداری در تاسوعا و عاشورای حسینی ممنوع است.
او افزود: همه برنامه‌های ایام محرم  شهرستان در زمینه مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا برنامه ریزی شده است و قوانین ستاد ملی کرونا در شهرستان به دقت اجرا می‌شود.
جهانگیری بیان داشت: حفظ سلامت شهروندان حائز اهمیت است و تاکنون مردم و هیات‌های سوگوار حسینی در راستای رعایت اصول بهداشتی همراهی شایسته داشته اند و از شهروندان تقاضا می‌شود در همه تردد‌های خود از ماسک استفاده نمایند.
فرماندار اندیمشک تصریح کرد: گروه‌های بازرسی فرمانداری و دستگاه‌های اجرایی، روند رعایت اصول بهداشتی را نظارت و بازرسی می‌کنند و شور و شعور حسینی هیچ گاه در جامعه اسلامی کمرنگ نمی‌شود و مردم ما همواره عشق به سیدو سالار شهیدان(ع) و اهل بیت(ع) را به خوبی نشان داده اند.
این مقام مسئول گفت: مراسم‌های ویژه عزاداری یوم العباس و روز عاشورا نیز طبق دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا و رعایت کامل اصول بهداشتی برنامه ریزی شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today