باشگاه خبرنگاران/ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب گفت: کودک مینابی بر اثر سقوط در سطل آب جان باخت.

محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب اظهار کرد: کودک یک ساله که  برای انجام سی. پی. آر به اتاق احیا بخش مرکزی به اورژانس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) منتقل شد، ولی متاسفانه با تلاش مضاعف همکاران پس از ۴۵ دقیقه به احیاء پاسخ مثبت نداد و جان خود را از دست داد.

وی افزود: بلافاصله زنگ تریاژ زده شد و کودک برای انجام سی. پی. آر به اتاق احیا منتقل شد، ولی متاسفانه با تلاش مضاعف همکاران پس از ۴۵ دقیقه به احیاء پاسخ مثبت نداد و جان خود را از دست داد.

مورخ ضمن تذکر و هشدار به خانواده‌ها گفت: تاکنون مشابه چنین اتقاقاتی در سال گذشته برای کودکان در این شهرستان اتفاق افتاده و از آنان خواست مراقب کودکان باشند و سطل‌های آب کولر، تشت‌های آب روباز کوچک و بزرگ حتما در بسته باشد، سکوت کودکان نشانه خطر و هشدار به والدین است.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب ضمن تذکر و هشدار به خانواده‌ها افزود: تاکنون مشابه چنین اتقاقاتی در سال گذشته برای کودکان در این شهرستان اتفاق افتاده و از آنان خواست مراقب کودکان باشند و سطل‌های آب کولر، تشت‌های آب روباز کوچک و بزرگ حتما در بسته باشد، سکوت کودکان نشانه خطر و هشدار به والدین است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today