ايرنا/ معاون دانشکده علوم پزشکي و رئيس مرکز بهداشت خلخال گفت: شمار مبتلايان به کرونا و بسترهاي کرونايي بيمارستان اين شهرستان کاهش يافت.

پرويز وکيلي، معاون دانشکده علوم پزشکي و رئيس مرکز بهداشت خلخال اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته بسترهاي کرونايي بيمارستان امام خميني اين شهر از ۱۴ نفر قبلي به هشت نفر کاهش يافته، ضمن اينکه امروز پذيرش جديد کرونايي در اين مرکز درماني نداشتيم.
وي گفت: فوتي‌هاي ناشي از کرونا نيز در اين مدت صفر بود.
وي با اشاره به تعطيلات پيش رو و احتمال افزايش مسافران و ميهمانان اين شهرستان در تاسوعا و عاشوراي حسيني به مردم بويژه عزاداران حسيني توصيه کرد حتي براي لحظه‌اي از رعايت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌هاي بهداشتي مقابله با کرونا غفلت نکنند.
رئيس مرکز بهداشت خلخال افزود: کرونا همچنان در کمين مردم بوده و بي‌توجهي به هشدارهاي بهداشتي و موارد پيشگيرانه از اين ويروس منجر به افزايش شمار مبتلايان به کرونا شده و احتمال وقوع بحران کرونا را تشديد خواهد کرد.
رضوان صادقي، معاون امور عمراني فرماندار و مسوول ستاد قرارگاه زيستي خلخال نيز در اين جلسه گفت: برگزاري آيين‌هاي سوگواري روزهاي پاياني دهه اول محرم امسال متفاوت از سال‌هاي گذشته بود و در تاسوعا و عاشوراي حسيني برگزاري مراسم عزاداري در امامزاده‌ها، بقاع متبرکه و اماکن مذهبي ممنوع بوده و اعضاي هيات امناي اين اماکن مذهبي مسووليت اجراي محدوديت‌هاي اعمال شده براي پيشگيري از شيوع کرونا را عهده‌دار هستند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today