شبستان/ مديرکل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه گفت: نماز ظهر عاشورا در کرمانشاه به امامت نماينده ولي فقيه در استان کرمانشاه اقامه مي شود.
 
حجت الاسلام يوسف احمدي، مديرکل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه اظهار کرد: نماز ظهر عاشورا به امامت آيت الله مصطفي علما نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه کرمانشاه و با حضور مردم ولايت مدار و متدين کرمانشاه اقامه خواهد شد.
مديرکل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه افزود: محل برگزاري نماز هنوز اعلام نشده است و به محض مشخص شدن از طريق رسانه ها به اطلاع عموم مردم ولايت مدار کرمانشاه مي رسد.
اين مسئول همچنين از حرکت دسته جات و هيئت هاي عزاداري در شهر کرمانشاه طي روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني خبر داد و بيان داشت: همه شرکت کنندگان در اين آيين ملزم به استفاده از ماسک هستند.
وي خاطر نشان کرد: همچنين تجمع کنندگان در پياده روها حتما بايد هدايت شوند تا به منظور جلوگيري از شيوع بيماري منحوس کرونا تجمعي صورت نگيرد.

حجت الاسلام احمدي با بيان اينکه ما مطيع امر مقام معظم رهبري هستيم و ايشان فرمودند مراسم عزاداري را بر اساس تصميم ستاد مقابله با کرونا برگزار کنيد، بيان داشت: هيئت هاي ولايت مدار و گوش به فرمان ولي امر هموراه  پيشگام در اجراي پروتکل هاي بهداشتي ابلاغ شده بوده و هستند.
وي گفت: هيات مذهبي در سطح استان کرمانشاه با ثبت نام در سامانه بيرق متعهد به پذيرش پروتکل هاي بهداشتي و دستورالعمل‌هاي ستاد مقابله با کرونا شده اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today