ايسنا/ رئيس هيات کشتي استان کرمانشاه گفت: روز گذشته(ششم شهريور) انصراف کرمانشاه از حضور در ليگ برتر کشتي را به رئيس سازمان ليگ اعلام کرديم.

محمدحسين محبي، رئيس هيات کشتي استان کرمانشاه بااشاره به بدقولي وزارت نفت براي حمايت مالي از تيم کرمانشاه جهت حضور در رقابت‌هاي ليگ برتر کشتي، اظهار کرد: از حدود چند هفته پيش رايزني‌هاي زيادي از طرف مسئولين ورزش استان با وزارت نفت صورت گرفت تا به قولي که براي حمايت مالي از تيم کشتي کرمانشاه داده بودند، عمل کنند.
وي افزود: حتي در آخرين پيگيري هم دو روز پيش مديرکل ورزش و جوانان استان دوباره به وزارت نفت رفت که اين‌بار نيز وعده دادند در کمترين زمان پول را به حساب هيات واريز مي‌کنند.
رئيس هيات کشتي استان کرمانشاه يادآورشد: اگر وزارت نفت پول مورد نياز را به حساب هيات واريز مي‌کرد، مي‌توانستيم با کشتي گيران استان قرارداد ببنديم، اما هرچه صبر کرديم اين اتفاق نيفتاد.
وي اضافه کرد: براساس وعده‌هايي که وزارت نفت داده بود، هفته قبل هم در قرعه کشي ليگ حضور پيدا کرديم، اما در تماسي که ديروز(پنجشنبه) رئيس سازمان ليگ با من داشت، اعلام کردم که از حضور در ليگ منصرف شده‌ايم.

محبي اضافه کرد: کشتي گيران کرمانشاه در اين مدت منتظر ماندند که با تيم استان خود قرارداد ببندند و براي همين به همه پيشنهادهايي که از سوي ديگر تيم‌ها به آنها مي‌شد، پاسخ منفي مي‌دادند.
وي تاکيد کرد: تاخيري که وزارت نفت در پرداخت حمايت مالي از تيم کرمانشاه داشت باعث شد تا از سوي کشتي گيرانمان تحت فشار قرار بگيريم و در نهايت چند روز پيش به آنها گفتيم مي‌توانند با تيم هاي ديگر قرارداد ببندند.
رئيس هيات کشتي استان افزود: طي اين مدت چهار نفر از کشتي گيران استان از جمله ارشک محبي و بهمن تيموري با تيم‌هاي ديگر قرارداد بستند.
وي در خاتمه اعلام کرد: با پيوستن کشتي گيران کرمانشاهي به ديگر تيم‌ها، عملا ديگر تيمي در کرمانشاه نداريم که بخواهيم در ليگ شرکت کنيم، پس حضورمان در ليگ هم منتفي شده است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today