تابناک/ فرمانده انتظامي شهرستان بابل از شناسايي و دستگيري شرور متواري که با ايجاد شرارت باعث ايجاد رعب و وحشت در شهروندان شده بود، خبر داد.

سرهنگ سيدمحسن جعفري فرمانده انتظامي شهرستان بابل از شناسايي و دستگيري شرور متواري که با ايجاد شرارت باعث ايجاد رعب و وحشت در شهروندان شده بود، خبر داد.

سرهنگ سيدمحسن جعفري در تشريح اين خبر، گفت: در پي ايجاد شرارت و مزاحمت براي نواميس مردم توسط فردي شرور در اين شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان بابل، افزود: پس از هماهنگي هاي قضائي، ماموران پليس امنيت عمومي اين فرماندهي با انجام اقدامات اطلاعاتي متهم را در عملياتي ضربتي دستگير کردند.

سرهنگ جعفري، خاطرنشان کرد: متهم که با قدرت نمايي و عربده کشي موجب ايجاد رعب و وحشت براي شهروندان نيز شده بود، پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و روانه زندان شد.

وي با اشاره به اين که امنيت و آرامش مردم خط قرمز پليس است و با کساني که بخواهند اين امنيت را خدشته دار کنند و موجب سلب آسايش و آرامش مردم شوند قاطعانه با آنان برخورد خواهد کرد، به شهروندان توصيه کرد: در صورت مشاهده هرگونه ناامني مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام دارند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مازندران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today