عصر همدان/ جوانان عاشورايي نهاوندي در اقدامي قابل تحسين نسبت به ماشين نويسي صلواتي عزاداران اقدام مي کنند.

موسم ماه محرم که مي رسد هر عاشق و دلسوخته شهداي کربلا با روش هاي مختلف ارادت خود به امام حسين(ع) و ياران با وفايش را نشان مي دهد.
با توجه به شرايط کرونايي کشور امسال هيئت هاي عزاداري حال و هوايي جديد را تجربه مي کنند و عزاداران حسيني بار ديگر به همگان ثابت کردند که عزاداري تعطيل شدني نيست.
جوانان در هيئت ها امسال در محوريت کارها را قرار دارند و عده اي براي فراهم کردن تمهيدات بهداشتي در تلاش هستند و عده اي فضاهاي باز را براي عزاداري آماده مي کنند.
نصب پرچم هاي عزاداري در معابر و خيابان ها و خدمت به عزاداران حسيني در هيئت ها و تقسيم نذورات مردم در بين نيازمندان با رعايت دستورات ستاد کرونا از اقدامات جوانان نهاوند در اين ايام است.
جمعي از جوانان بسيجي روستاي دهفول نهاوند نيز با عشقي مثال زدني عمق ارادت خود به اباعبدالله الحسين را نشان دادند و نسبت به ماشين نويسي خودروي عزاداران اقدام مي کنند.
جوانان عاشق امام حسين(ع) روستاي دهفول از توابع بخش مرکزي نهاوند تا پايان دهه اول ماه محرم از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در مقابل دبيرستان اين روستا نسبت به اين کار زيبا و صلواتي اقدام مي کنند.
جوانان حسيني پايگاه بسيج فتح خيبر روستاي دهفول علاوه بر نام مبارک اهل بيت اسامي شهداي سرافراز شهرستان نهاوند را نيز بر روي خودروها ترسيم مي کنند.
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today