باشگاه خبرنگاران/ محور‌هاي کندوان و هراز از امروز به مدت ۳ روز از شمال به جنوب يک طرفه مي‌شوند.

سرهنگ قدمي رييس پليس راه مازندران، گفت: محور‌هاي کندوان و هراز به منظور تسهيل در آمد و شد خودرو‌ها از بعد از ظهر امروز شنبه ۸ شهريورماه به مدت ۳ روز از شمال به جنوب يک طرفه مي‌شوند.

او افزود: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز شنبه ۸ شهريورماه از کرج و ابتداي آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه درمحل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال يک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمي گفت: آمد و شد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۲ روز‌هاي يکشنبه و دوشنبه ۹ و ۱۰ شهريورماه تا ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتداي آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۵ روز‌هاي يکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال يک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمي رئيس پليس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۴ روز‌هاي شنبه، يکشنبه و دوشنبه ۸، ۹ و ۱۰ شهريورماه تا ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۶ روز‌هاي شنبه، يکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌هاي بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) يک طرفه خواهد شد.

او افزود: تردد انواع کاميون و کاميونت به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت ۶ روز‌هاي شنبه، يکشنبه و دوشنبه ۸، ۹ و ۱۰ شهريور تا ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran