صدا و سيما/ ۹ سارق مسلح خشن در قالب سه باند در دزفول و شهر‌هاي همجوار در دام ماموران افتادند.

منصور محمدي خباز، دادستان شهرستان دزفول در اين باره گفت: پيرو شکايات متعدد شهروندان در خصوص سرقت و زورگيري مسلحانه و سازمان يافته خودرو و موتورسيکلت شناسايي سارقين در دستور کار قرار گرفت و پس از انجام تحقيقات و روش‌هاي تخصصي ويژه پليس در عملياتي ضربتي ۹ سارق و زورگير مسلح و دو نفر مالخر توسط پليس آگاهي ظرف کمتر از يک هفته دستگير و تحويل دستگاه قضايي شدند. 
محمدي خباز افزود: ۹ نفر از بزهکاران دستگير شده سابقه‌دار هستند که به وسيله سلاح جنگي اقدام به سرقت کرده‌اند.
وي ادامه داد: در بازرسي از مخفيگاه سارقان ۵ دستگاه خودرو و ۵ موتورسيکلت سرقت شده از سطح شهرستان، دو آلات مصرف مخدر، ۵ دستگاه موبايل، ۳۰ گرم انواع موادمخدر، يک قبضه سلاح جنگي کلاشنيکف، يک قبضه سلاح شکاري و تعدادي فشنگ جنگي کشف و ضبط شد.
محمدي خباز خاطر نشان کرد: دستگاه قضا و نيروي انتظامي دزفول جهت رفاه حال شهروندان و تامين امنيت شهرستان بدون مماشات با مخلان امنيت عمومي و هنجارشکنان که به هر طريق موجب سلب آسايش، آرامش و امنيت مي‌شوند، برابر قانون به شدت برخورد خواهد کرد.
دادستان شهرستان دزفول گفت: پرونده اين سارقان جهت بررسي و تکميل تحقيقات به بازپرس ويژه جرائم خاص، جناب آقاي مخمل زاده ارجاع شده است و به زودي پس از تکميل تحقيقات، پرونده اين سارقان خشن جهت صدور حکم به دادگاه ارجاع خواهد شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today