ايرنا/ فرمانده مرزباني ناجا گفت: يک تن و ۶۰۰ کيلوگرم انواع مواد مخدر در دو عمليات موفقيت آميز مرزبانان در مبارزه با قاچاقچيان در جنوب اين استان کشف شد.

سردار احمدعلي گودرزي، فرمانده مرزباني ناجا اظهار کرد: در راستاي تشديد برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزي، مرزداران سيستان و بلوچستان از فعاليت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزي "مک‌سوخته" شهرستان سراوان مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و تشديد اقدامات کنترلي، موضوع را به طور ويژه در دستور کار خود قرار دادند.
وي افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي، محل اختفاي قاچاقچيان و محموله مواد مخدر و زمان برنامه‌ريزي شده براي انتقال محموله به عمق کشور مشخص شد، مرزداران در قالب چند تيم پوششي و عملياتي منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدايت عملياتي و پشتيباني اطلاعاتي مرزباني استان توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.
فرمانده مرزباني نيروي انتظامي تصريح کرد: در اين عمليات هدفمند، مرزداران موفق شدند در پاک سازي منطقه ۸۲۰ کيلوگرم ترياک و ۳۴۷ کيلوگرم حشيش را کشف کنند. 
وي به يک عمليات موفقيت‌آميز جداگانه ديگر توسط مرزداران هنگ مرزي جکيگور نيز اشاره کرد و افزود: در عملياتي جداگانه، قاچاقچيان که قصد داشتند در فرصتي مناسب محموله خود را به وسيله دو دستگاه خودرو نيسان وارد کشور کنند با هوشياري مرزداران از رسيدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و ضمن رها کردن محموله از محل متواري شدند و مرزداران در اين عمليات ضمن توقيف دو دستگاه خودرو ۵۰۵ کيلو و ۷۰۰ گرم ترياک را کشف کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today