پايگاه خبري پليس/ جانشين فرمانده انتظامي خراسان رضوي از کشف يک تن و 360 کيلوگرم موادمخدر در بازرسي از يک دستگاه تريلر در ورودي شهر مشهد خبر داد.

سردار ابراهيم قربان‌زاده جانشين فرمانده انتظامي خراسان رضوي اظهار داشت: در اجراي طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر و در اقدامي اطلاعاتي، سرنخ هايي از حمل يک محموله سنگين موادافيوني به وسيله يک دستگاه خودرو تريلر به مقصد مشهد به دست آمد.

وي افزود: تيم هاي ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان خراسان رضوي طي يک عمليات ضربتي موفق شدند خودرو تريلر مذکور را در ورودي محور باغچه به مشهد شناسايي و متوقف کنند.

سردار قربان زاده خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسي از اين تريلر يک تن و 360 کيلوگرم ترياک که به صورت ماهرانه‌اي در اين خودرو جاساز شده بود کشف و در اين زمينه 2 متهم را دستگير کردند.

جانشين فرمانده انتظامي خراسان رضوي در پايان با توجه به نقش تعيين کننده شهروندان در موفقيت هاي پليس، از آنها خواست؛ هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعاليت اعضاي باندها و فروشندگان موادمخدر را سريعا به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رساني کنند تا پليس در کمترين زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنيت برخورد قاطع کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar