مهر/ اسامي بازيکنان چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا در حالي براي AFC ارسال شد که تيم فوتبال شهرخودرو هم مثل استقلال نتوانست خريدهاي جديد خود را وارد ليست کند.

مهلت ارسال اسامي بازيکنان چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا به AFC ساعت ۱۸ روز گذشته(دوشنبه) به پايان رسيد. اين مهلت در حالي تمام شد که فدراسيون فوتبال تا ساعات پاياني به استقلال و شهرخودرو براي ارسال به موقع ليست خود هشدار مي‌داد.

در نهايت هر چهار نماينده ايران در وقت مقرر اسامي بازيکنان خود را ارسال کردند اما شهرخودرو هم با مشکلي مواجه شد که پيش از آن دامن استقلال را گرفته بود.

استقلال به خاطر بدهي به وينفرد شفر سرمربي آلماني قادر به ثبت قرارداد جديد نيست و بنابراين خريدهاي تابستاني اين تيم قادر به همراهي آبي پوشان در ليگ قهرمانان آسيا نيستند. به اين ترتيب نام نفراتي چون رشيد مظاهري و محمدحسين مرادمند در ليست آسيايي آبي‌ها قرار نگرفت.

اين مشکلي است که گريبان تيم شهرخودرو را هم گرفت. شهرخودرو پيش از اين به واسطه شکايت «آندره پاناديچ» مربي سابق تيم پديده از نقل و انتقالات محروم شده بود اما تسويه حساب با اين مربي را يک روز قبل از ارسال اسامي بازيکنان به AFC انجام داد.

سايت باشگاه شهرخودرو روز گذشته نوشت: «صبح امروز فرهاد حميداوي با واريز حدود ۱ ميليارد و ۲۰۰ ميليون تومان، طلب اين مربي کروات را نقدا پرداخت کند.

بنا به روال قانوني، شهرخودرويي‌ها با اين اقدام خود اکنون در انتظار اين هستند تا با ارسال رسيد تسويه حساب و نامه وکيل آندره پاناديچ به فيفا، پنجره نقل و انتقالاتي اين باشگاه دوباره گشوده شود.»

شهرخودرو اما خيلي دير طلب پاناديچ را پرداخت کرد و باتوجه به پروسه زمان بر رفع محروميت، نتوانست اسامي بازيکنان جديد خود را وارد ليست آسيايي کند. در واقع اقدام اين باشگاه قبل از مسابقات آسيايي را مي‌توان «نوش دارو بعد از مرگ سهراب» تلقي کرد.

شهرخودرو که بازيکناني نظير مرادمند و ميلاد سرلک را از دست داده است، در نقل و انتقالات داخلي اميرحسين کريمي، احمد الجبوري، رحمان جعفري، محمدعرفان معصومي و صادق صادقي را به جمع بازيکنان خود اضافه کرده است اما بايد بدون اين پنج بازيکن جديد خود پاي به مسابقات ليگ قهرمانان بگذارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar