فرتاک نيوز/ پس از پيگيري بعمل آمده و بر اساس مستندات موجود دستگاه قضايي استان کرمانشاه به حکم وظيفه قانوني خود ، متهم زمين‌خواري در شهرستان کنگاور را روانه زندان کرد.

دکتر توسلي زاده، رئيس کل دادگستري استان با بيان مطلب فوق افزود در پي شکايت تني چند از اهالي شهرستان کنگاور مبني بر اينکه ٢٠ سال پيش ٨٠٠ خانواده در تعاوني مسکن نيروي انتظامي ثبت‌نام مي‌کنند و پس از پرداخت پول، برگه واگذاري زمين به آنان اعطا مي‌شود، اما طي ٢٠ سال گذشته نه تنها پيشرفتي در ساخت آن صورت نگرفته، بلکه از ميزان متراژ اوليه زمين نيز کاسته شده است.
دکتر توسلي زاده خاطر نشان ساخت: دستگاه قضائي بنا به وظيفه ذاتي خود که  برخورد با مفسدان را در اولويت برنامه هاي خود قرار داده است و با توجه به اهميت موضوع و سرگرداني بيش از ۸۰۰ خانواده کنگاوري، موضوع را با حساسيت دنبال و پيگيري کرد.
ايشان اضافه کرد: نهايتا پس از کش و قوس‌هاي فراوان، متهم «ش.م» دستگير  و روانه زندان شد.
دکتر توسلي زاده افزود قرار وثيقه ۱۱۴ ميليارد و ۵۰۰ ميليون توماني به اتهام مشارکت در انتقال مال غير به ميزان ۵۷ هزار مترمربع از اراضي ملي براي متهم صادر شده است، اما به دليل عدم توديع وثيقه، متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.
رئيس کل دادگستري استان تاکيد کرد: که ايجاد چنين مشکلاتي براي مردم ناشي از عدم انجام وظايف قانوني توسط ديگر ادارات است که مردم و دستگاه قضائي را با چنين مشکلاتي مواجه مي کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today