باشگاه خبرنگاران/ رييس بسيج سازندگي سپاه بابل گفت: يک ميليون ماسک رايگان در اختيار مردم قرار داديم.

سرهنگ يدالله تقي‌پور رييس بسيج سازندگي سپاه بابل گفت: بسيج سازندگي از زمان فراگيري ويروس کرونا به‌ منظور پشتيباني از ستاد کرونا شهرستان علاوه بر ضدعفوني کردن معابر و محلات ۵۰ کارگاه توليد ماسک را فعال و يک ميليون ماسک توليد و رايگان در اختيار مردم قرار داده است.
او با بيان اينکه بسيج سازندگي در ساخت خانه محرومين، طرح‌هاي محروميت زدايي، تهيه بسته‌هاي معيشتي و جهيزيه براي اقشار کم برخوردار نيز برنامه‌هاي خوبي اجرا کرده است، افزود: بسيج سازندگي شهرستان با عقد قراردادي با کميته امداد، ساخت ۶۳ واحد مسکوني براي مددجويان را را متعهد شد که ۸۰ درصد طرح انجام شده است و تا پايان شهريور حدود ۶۰ واحد تحويل نيازمندان مي‌شود.
تقي پور ادامه داد: طرح‌هاي بسيج سازندگي بابل در بخش دولتي پارسال ۱۵۰ ميليارد ريال بود که تاکنون ۱۵ ميليارد ريال تخصيص پيدا کرده است.
رييس بسيج سازندگي سپاه بابل گفت: طرح تعريض جاده بابل به شيرگاه با اعتبار ۴ ميليارد تومان با همت بسيج سازندگي شهرستان بابل آغاز شده است، اما در حال حاضر بخاطر جابجايي زيرساخت‌هاي آب و برق مسکوت مانده است.
او افزود: بسيج سازندگي با نگاه محروميت‌زدايي حدود ۱۶۰ طرح عمراني دولتي و محروميت‌زدايي در شهرستان بابل را در حال اجرا دارد که طرح‌هاي آبرساني، ايجاد راه وساخت پل از پروژه‌هاي محروميت‌زدايي سپاه شهرستان بابل است.
رييس بسيج سازندگي سپاه بابل با بيان اينکه بيش از ۸۰ صندوق قرض‌الحسنه اشتغال‌زايي و مردم‌ياري در روستا‌هاي شهرستان بابل تشکيل شده است، ادامه داد در مرحله نخست کمک‌هاي مومنانه بيش از ۱۸ هزار بسته معيشتي و در مرحله دوم نيز بيش از ۱۰هزار بسته معيشتي تهيه و بين نيازمندان توزيع شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مازندران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today