پليس فتا/ رئيس پليس فتا استان همدان با اشاره به اينکه انتشار هرگونه محتواي نامتعارف اخلاقي اعم از کليپ و تصاوير در فضاي‌مجازي يک عمل مجرمانه است گفت: در اين راستا متهمي در شهرستان ملاير از توابع استان دستگير شدند. 

سرهنگ فيروز سرخوش نهاد، رئيس پليس قتا استان همدان در تشريح اين خبر گفت: کارشناسان پليس فتا با رصد و پايش مستمر فضاي مجازي صفحه‌اي را در شبکه اجتماعي اينستاگرام که اقدام به انتشار کليپ و تصاوير نامتعارف اخلاقي مي کرد و موجب نارضايتي فعالان اجتماعي شده بود؛ شناسايي کردند.
اين مقام انتظامي افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي مالک صفحه اينستاگرامي مذکور پسر جوان به هويت معلوم ساکن يکي از شهرهاي استان همدان مورد شناسايي قرار گرفت و با هماهنگي مرجع قضايي متهم دستگير شد و هنگامي که با مدارک و مستندات پليس روبرو شد به بزه انتسابي اعتراف کرد.
وي با اشاره به تحويل متهم  به مراجع قضايي جهت سير مراحل قانوني پرونده اش، تصريح کرد: بر اساس ماده 14 قانون جرائم رايانه اي هرکس به وسيله سامانه‌هاي رايانه‌اي يا مخابراتي يا حامل هاي داده محتويات مستهجن را منتشر، توزيع يا معامله کند يا به قصد تجارت يا افساد توليد يا ذخيره يا نگهداري کند، به حبس از نود و يک روز تا دو سال يا جزاي نقدي از پنج تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today