باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي گچساران گفت: ۱۸۲ دستگاه خودرو و موتور سيکلت متخلف در مرحله نخست طرح امنيت اجتماعي در اين شهرستان توقيف شد.

سيد محمد موسوي فرمانده انتظامي گچساران با اشاره به اينکه مرجله نخست طرح امنيت اجتماعي از هفته گذشته تاکنون در گچساران اجرا شده اظهار کرد: در اين مدت ۱۱۲ دستگاه خودرو و ۷۰ دستگاه موتور سيکلت توقيف شده اند.

وي افزود: نداشتن گواهي نامه مدارک شناسايي،کلاه ايمني ،پلاک مخدوش، ايجاد مزاحمت، حرکات نمايشي، ايجاد آلودگي صوتي و شيشه دودي از جمله تخلفاتي است که در صورت ارتکاب از سوي شهروندان وسيله نقليه آنان توقيف و به پارکينگ منتقل مي شود.

فرمانده انتظامي گچساران بيان کرد: همچنين در راستاي اين طرح ۲۳ سارق،۸۳ نفر معتاد و پنج نفر ارازل و اوباش در اين شهرستان دستگير و پس از تشکيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شدند.

موسوي گفت: طرح امنيت اجتماعي در سه مرحله پيش بيني شده که مراحل بعدي آن تا پايان شهريور در گچساران اجرا مي شود.

وي همچنين از توقيف ۲ دستگاه خودرو وانت پرايد به دليل حمل کالاهاي قاچاق چند روز اخير در گچساران خبر داد.

فرمانده انتظامي گچساران گفت: اين خودروها از سوي ماموران پاسگاه امامزاده جعفر در محور ارتباطي گچساران به شيراز توقيف شدند.

موسوي بيان کرد: اين خوروها حامل مقاديري از ديش ماهواره و تجهيزات خودروهاي لوکس بودند.

وي ارزش اين محموله هاي قاچاق را يک ميليارد و ۸۰۰ ميليون ريال برآورد کرد.

فرمانده انتظامي گچساران از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف از طريق سامانه تلفني ۱۱۰ به ماموران انتظامي گچساران اطلاع رساني کنند تا خاطيان در کمترين زمان ممکن شناسايي و دستگير شوند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کهگيلويه و بويراحمد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today