صدا و سيما/ فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبي از کشف محموله يک تن و ۲۳۰ کيلوگرمي مرفين در بازرسي از يک تريلي در شهرستان طبس خبر داد.

سرهنگ ناصر فرشيد، فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبي اظهار داشت: مأموران انتظامي شهرستان طبس با دريافت خبري مبني بر احتمال حمل محموله سنگين مواد مخدر از محور‌هاي مواصلاتي اين شهرستان موضوع را پيگيري و شناسايي و دستگيري سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبي بيان داشت: مأموران در عملياتي مشترک با پليس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي با اعزام چند تيم ويژه مبارزه با مواد مخدر، محور‌هاي مواصلاتي شهرستان طبس را رصد و کنترل کردند که در همين راستا به يک تريلي کشنده که با سرعت زياد در حال حرکت بود مشکوک شده و خودرو را جهت بررسي بيشتر متوقف کردند.
وي افزود: مأموران در بازرسي از تريلي يک تن و ۲۳۰ کيلوگرم مرفين کشف و در اين رابطه ۲ متهم را دستگير کردند.
فرمانده انتظامي استان ادامه داد: مأموران پليس در خراسان جنوبي طي هفته گذشته بالغ بر ۳ تن و ۸۹۶ کيلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف کردند که مرفين بيشترين فراواني کشفيات اخير است.
سرهنگ فرشيد افزود: مأموران طي اين مدت ۴ باند حمل و توزيع مواد مخدر را منهدم و ۱۷۲ سوداگر مرگ را دستگير کردند و ۴۶ دستگاه انواع خودروي سبک و سنگين نيز از قاچاقچيان مواد مخدر توقيف شده است.
اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به افزايش ۹۳ درصدي کشفيات مواد مخدر از ابتداي امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تصريح کرد: افزايش کشفيات مواد مخدر صنعتي نسبت به مدت مشابه سال قبل هشداري نگران کننده براي خانواده هاست که درخواست پليس از والدين اين است که نسبت به کنترل فرزندان خود مراقبت بيشتري کنند.
سرهنگ فرشيد بر عزم جدي پليس بر مبارزه با سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنيت عمومي تأکيد کرد و به اشرار و قاچاقچيان مواد مخدر هشدار داد: ماموران به صورت شبانه روزي تمامي نقاط استان را رصد و پايش مي‌کنند و اجازه هرگونه بي نظمي يا جولان قانون شکنان را نخواهند داد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان جنوبي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان جنوبي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today