برترين ها/ مرد جواني که دکتراي آي‌تي داشت، همسرش را ۲۰ روز قبل از مراسم عروسي به قتل رساند.

اين حادثه نهم بهمن‌ماه پارسال رخ داد. آن روز وقتي آتش‌نشانان در جريان حادثه آتش‌سوزي آپارتماني در غرب تهران قرار گرفتند، راهي آنجا شدند. آن‌ها پس از مهار آتش با جسد زن جوان در اتاق خواب مواجه شدند.
بررسي‌ها از آن حکايت داشت که متوفي با مردي که دکتراي آي‌تي دارد، عقد کرده و ۲۰ روز بعد مراسم عروسيشان بوده است. تازه‌داماد مي‌گفت زمان حادثه در پارکينگ بوده است تا اينکه از طريق همسايه‌ها متوجه آتش‌سوزي شده است. با وجود اين، قاضي دستور بازداشت داماد را صادر کرد تا اينکه او در بازجويي‌ها به قتل نوعروسش اقرار کرد.
وي گفت: ۴ سال قبل با همسرم در دانشگاه آشنا شدم. بعد از مدتي به خواستگاري‌اش رفتم و عقد کرديم، اما از ۳ سال قبل اختلافاتمان شروع شد و اين همه سال طول کشيد تا زندگي مشترکمان را آغاز کنيم، چون نامزد من هيچوقت از داشته‌هايش لذت نمي‌برد. او خيلي پرتوقع بود و هميشه غر مي‌زد.
وي درخصوص روز حادثه گفت: در تدارک مراسم عروسيمان بوديم. خانواده همسرم به شهرستان رفته بودند تا به بستگانشان کارت عروسي بدهند. روز حادثه من درخانه پدرزنم بودم و مثل هميشه با همسرم جر و بحثم شد. مي‌گفت بايد عروسي مجلل مي‌گرفتي و از سالني که براي مراسم رزرو کرده بوديم، ناراضي بود.
من هم عصباني شدم و گفتم چرا هميشه ناراضي هستي؟ چرا هميشه حرف مردم برايت مهم است؟ براي خودت زندگي کن. اين حرف‌ها را که زدم، او بيشتر عصبي شد و بحث ميان ما بالا گرفت. من هم سرگرم کار با کابل برق بودم که در يک لحظه کنترلم را از دست دادم و با آن جان همسرم را گرفتم.
بعد که به خودم آمدم، ديدم او فوت شده است. هرگز قصد کشتن او را نداشتم و به‌شدت ترسيده بودم. به همين دليل تصميم گرفتم صحنه‌سازي کنم و خانه را به آتش بکشم تا لو نروم.
وي ادامه داد: مواد اشتعال‌زا در اتاق ريختم و کبريت را کشيدم. خودم هم بهسرعت به پارکينگ رفتم تا وانمود کنم خانه بر اثر يک حادثه دچار آتش‌سوزي شده و من زمان مرگ نامزدم در پارکينگ بوده‌ام، اما در نهايت دستم رو شد.
اين متهم پس از اقرار به جنايت و بازسازي صحنه قتل، با دستور قاضي مصطفي واحدي کشيک جنايي تهران روانه زندان شد.
از سوي ديگر، اولياي دم در دادسرا حاضر شدند و براي دامادشان درخواست قصاص کردند. به اين ترتيب، تحقيقات در اين پرونده تکميل و به صدور کيفرخواست منجر شد.
در ادامه پرونده به دادگاه کيفري ارسال شد تا مرد تحصليکرده به اتهام مباشرت در قتل عمدي نوعروسش پاي ميز محاکمه برود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran