ايسنا/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکي البرز گفت: در حال حاضر ۴۰۴ نفر به خاطر کرونا در بيمارستان‌هاي استان بستري هستند که حال ۱۲۹ نفر از آنها خوب نيست.

دکتر محمد فتحي سرپرست دانشگاه علوم پزشکي البرز گفت: از ديروز تا امروز ۱۸ شهريور ۸۶ بيمار با علائم کوويد ۱۹ در مراکز درماني استان بستري شده‌اند.
وي افزود: مجموع کل  موارد بستري شامل ( قطعي، محتمل و مشکوک ) از ابتداي شيوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۵ هزار و ۹۵۰ نفر  بوده که از اين تعداد  ۱۵ هزار و ۴۸۳ نفر مورد قطعي مثبت  و بستري بوده‌اند.
فتحي با بيان اينکه در حال حاضر  تعداد ۴۰۴ نفر شامل موارد ( قطعي، محتمل و مشکوک ) در مراکز درماني بستري هستند افزود: از اين تعداد  ۱۶۰ نفر بيمار قطعي کوويد ۱۹ هستند.
سرپرست  دانشگاه علوم پزشکي البرز، عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۸۶  نفر سرپايي به مراکز درماني و بهداشتي استان با علائم مشکوک مراجعه کرده‌اند که ۸۶ مورد در بيمارستان‌ها بستري شده‌اند .
فتحي با اشاره به اينکه تعداد  ۹۰ بيمار بستري شده جوان و پايين تر از سن ۵۰ هستند تصريح کرد : تعداد بيماران بستري شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۹ نفر رسيد.
وي افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه بيمار کوويد ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان اين بيماري  در استان به   ۹۸۲ نفر رسيد .
فتحي در پايان تصريح کرد: از ابتداي شيوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۵۴۹ نفر  از مراکز درماني ترخيص و خوشبختانه  طي ۲۴ ساعت گذشته  ۵۸ نفر از مراکز درماني ترخيص شده اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان البرز را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday