باشگاه خبرنگاران/ معاون خدمات شهري منطقه ۱۰ تبريز از تخريب يک واحد ساختماني غير مجاز در کوچه بهروزيه سرباز شهيد خبر داد.

واحد زبرلو، معاون خدمات شهري منطقه ۱۰ تبريز گفت: با توجه به جديت جلوگيري از ساخت و ساز‌هاي غير مجاز در سطح منطقه تخريب يک واحد غير مجاز مسکوني واقع در کوچه بهروزيه خيابان سرباز شهيد بر اساس حکم صادره از کميسيون ماده ۱۰۰، پس از پايان مهلت قانوني و اخذ حکم قضايي با همکاري نيروي انتظامي، معاونت خدمات شهري و اجرايي و واحد اجراي احکام منطقه ۱۰ انجام گرفت.
وي با بيان اين‌که منطقه ۱۰ بيشترين وسعت از بافت فرسوده و قديمي را در اختيار گرفته و اين ويژگي، از فرصت‌هاي طلايي منطقه براي ارتقاي ارزش افزوده محلات است، افزود: متاسفانه برخي سوداگري‌ها، در زمينه ساخت‌وساز ديده مي‌شود که با سو‌استفاده از اين فرصت، درصدد ساخت‌وساز‌هاي غيرقانوني و ناامن هستند.
معاون خدمات شهري منطقه ۱۰ تبريز با اشاره به اين‌که ساخت وساز‌هاي غيراصولي علاوه بر آسيب جدي به سيماي شهري، به دليل فقدان استحکام بنا مشکلاتي از جمله به خطر افتادن جان و سرمايه افراد را نيز به همراه دارد از شهروندان خواست در چارچوب مجوز‌هاي شهرسازي، ساخت‌وساز خود را عملياتي کنند؛ چرا که شهرداري در تخريب واحد‌هاي غيرقانوني، قاطع و بدون ملاحظه عمل خواهد کرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان شرقي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان شرقي در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today