ايسنا/ سرپرست فرمانداري بافق ضمن ابراز گلايه از مسئولان دانشگاه علوم پزشکي يزد به عنوان کارفرماي طرح بيمارستان ۹۶ تخت‌خوابي بافق، وضعيت کنوني اين طرح را رضايت‌بخش ندانست.

سيدمهدي طلائي مقدم، سرپرست فرمانداري بافق در حاشيه بازديد از از ساختمان در حال احداث بيمارستان ۹۶ تختخوابي شهر بافق، گفت: وضعيت طرح بيمارستان اصلاً رضايت بخش نيست چرا که در سال ۹۵ قراردادي با مبلغ ۱۱ ميليارد تومان منعقد شده اما امروز طبق صحبت پيمانکار هنوز بيش از ۳۵ ميليارد تومان اعتبار مورد نياز است تا اين طرح تکميل شود.
وي با ابراز گلايه از مسئولان دانشگاه علوم پزشکي يزد به عنوان کارفرماي اين طرح، بيان کرد: متاسفانه روند اجراي اين طرح مورد رضايت نيست و حتي انتظار داشتيم مسئولان دانشگاه، دعوت را پذيرفته و در جلسه و بازديد امروز حضور داشته باشند که حاضر نشدند.
سرپرست فرمانداري بافق تصريح کرد: با وجود همه مسائل و مشکلاتي که وجود دارد، تمام دستگاه‌هاي شهرستان اعلام آمادگي کردند تا در تکميل اين طرح همکاري داشته باشند و اميدواريم که سال آينده، سال افتتاح اين طرح عام‌المنفعه باشد.
وي با بيان اينکه تکميل اين طرح در سال جاري کار سختي نيست، از آمادگي فرمانداري و ساير مجموعه هاي دولتي شهرستان جهت تکميل سريع اين طرح خبر داد و ابراز اميدواري کرد با تلاش بيشتر کارفرما و پيمانکار بتوان در سريعترين زمان ممکن اين طرح را تکميل کرد.
طلائي مقدم در پايان تکميل هر چه زودتر اين طرح را گامي در جهت حفظ حقوق بيت المال بيان کرد و گفت: طرحي که ۱۱ ميليارد تومان قرارداد اوليه آن بوده اما هنوز ۳۵ ميليارد تومان ديگر براي تکميل آن نياز هست، تضييع حقوق بيت المال را به دنبال دارد و هرچه ديرتر اين طرح به بهره‌برداري برسد، حقوق بيشتري از بيت‌المال تضييع خواهد شد.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان يزد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر يزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرين خبر يزد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today