باشگاه خبرنگاران/ رئيس پليس فتاي اصفهان گفت: دانش آموزان و والدين نسبت به کلاهبرداري تحت عنوان ارائه سيم کارت شاد هوشيار باشند.

سيد مصطفي مرتضوي، رئيس پليس فتاي اصفهان با اشاره به کلاهبرداري از طريق سيم‌کارت شاد، اظهار کرد: دانش آموزان و والدين نسبت به فريبکاري از طريق تبليغات سيم کارت شاد هوشيار باشند.
وي افزود: در استان اصفهان بالغ بر ۹۰۰ هزار دانش‌آموز عمدتاً با شيوه مجازي سال تحصيلي جديد را آغاز کرده‌اند و اخبار مربوط به سيم کارت از طريق اپراتور‌ها و خبرگزاري‌ها منتشر خواهد شد.
رئيس پليس فتاي اصفهان با اشاره به اينکه عده‌اي از طريق تبليغات با سيم کارت شاد به دنبال کلاهبرداري هستند، تصريح کرد: کلاهبرداران با روش‌هاي حضور فيزيکي در کنار مدارس و ارسال پيامک و برقراري ارتباط از طريق فضاي مجازي اقدام مي‌کنند.
وي با هشدار اينکه شهروندان نسبت به ارسال لينک‌ها در فضاي مجازي هوشيار باشند، گفت: عده‌اي سودجو درخواست اطلاعات کارت افراد براي تشخيص هويت مي‌کنند و از اين طريق حساب بانکي را خالي خواهند کرد.
مرتضوي تاکيد کرد: هرگونه خدمات رايگان و سيم کارت شاد از طريق پرتال رسمي اپراتور‌ها و وزارت خانه‌هاي مربوطه اعلام مي‌شوند و دفاتر خدماتي در اين زمينه به ارائه خدمات مي‌پردازند.
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today