باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي شهرستان بناب از کشف يک کيلو و ۹۸۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياک و دستگيري يک نفر توزيع کننده خبر داد.

شفقي، فرمانده انتظامي شهرستان بناب گفت: در راستاي تداوم اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده شهري و روستايي و در پي دريافت گزارشي مبني بر اين‌که يک نفر در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت مي کند، شناسايي و دستگيري وي در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: ماموران در تحقيقات اوليه متهم را شناسايي و دستگير کردند، در بازرسي از تريلي وي مقدار يک کيلو و ۹۸۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف شد.
فرمانده انتظامي شهرستان بناب با بيان اين‌که يک نفر قاچاقچي در اين زمينه دستگير و يک دستگاه تريلي توقيف شد، گفت: متهم دستگير شده پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.
شفقي در پايان ضمن قدرداني از همکاري و تعامل آحاد مردم با پليس در مبارزه با قاچاقچيان و توزيع کنندگان مواد مخدر گفت: از شهروندان انتظار داريم تا در راستاي همکاري با پليس و پيشگيري از اعتياد جوانان، همچنين حفظ سلامت اجتماعي جامعه، در صورت مشاهده يا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طريق سامانه ارتباطي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان شرقي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان شرقي در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today