ايرنا/ فرمانده انتظامي شيروان اعلام کرد: ۲ شرکت هرمي و يک واحد غيرمجاز آموزش بورس در اين شهرستان خراسان شمالي توسط پليس پلمب شد.

سرهنگ مسعود وحيدي فرمانده انتظامي شيروان گفت: اين اقدام در قالب طرح بازديد محسوس و نامحسوس از اصناف به منظور ساماندهي اين بخش صورت گرفت که در آن علاوه بر ۲ شرکت هرمي، اين واحد صنفي آموزش بورس که فاقد پروانه کسب بود با هماهنگي قضايي بسته شد.

توقيف ۲۸ وسيله نقليه مزاحم خياباني در اسفراين

فرمانده انتظامي اسفراين نيز از اجراي طرح برخورد با موتورسواران متخلف و توقيف ۱۹ دستگاه موتورسيکلت و ۹ دستگاه خودرو که در سطح شهر براي شهروندان مزاحمت ايجاد مي کردند، خبر داد.

سرهنگ مجيد يگانه پور اظهار داشت: اقدام مزبور در راستاي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي با محوريت برخورد با مزاحمان خياباني، کنترل تخلفات و پيشگيري از تصادفات اجرا شد که در آن وسايط نقليه متخلف شامل خودرو و موتورسيکلت هايي که سرنشينان آن فاقد کلاه ايمني بوده و يا مرتکب سرعت غيرمجاز، انجام حرکات نمايشي و مزاحمت هاي خياباني شده بودند توقيف و به توقفگاه منتقل شد.

دستگيري ۷ قاچاقچي سيگار در شيروان

فرمانده انتظامي شيروان از کشف ۲ هزار و ۹۰۰ نخ سيگار قاچاق و دستگيري ۷ متهم در اين رابطه خبر داد و گفت در راستاي اجراي طرح ساماندهي و پاکسازي صنوف حاشيه مدارس و بازديد از سوپرمارکت ها، ۱۴۱ بسته انواع سيگار قاچاق کشف و ضبط شد و متهمان به همراه پرونده متشکله و اقلام مکشوفه به مراجع قضايي معرفي شدند.

واژگوني خودرو با يک کشته و ۳ مصدوم در شيروان

سرهنگ وحيدي همچنين از واژگوني يک دستگاه خودرو تيبا در اين شهرستان خبر داد و گفت: اين حادثه که در کيلومتر ۱۰ محور شيروان - فاروج روي داد منجر به مصدوميت شديد ۴ سرنشين خودرو شد که مجروحان توسط عوامل امدادي به مراکز درماني منتقل شدند ولي متاسفانه يکي از سرنشينان خودرو به علت شدت جراحات وارده در بيمارستان درگذشت.

دستگيري عامل زمين‌خواري ۶۰۰ ميليوني در گرمه

رييس پليس آگاهي خراسان شمالي از دستگيري فردي که اقدام به تصرف غيرقانوني بخشي از اراضي ملي به ارزش ۶۰۰ ميليون ريال در شهرستان گرمه کرده بود، خبر داد.

سرهنگ مقصود رستگار گفت: اين فرد اقدام به تصرف غيرقانوني ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع از اراضي ملي، در حاشيه جاده گرمه- ايور کرده بود که ماموران اين عامل زمين‌خواري را دستگير و به مراجع قضايي تحويل دادند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان شمالي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان شمالي در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرين خبر خراسان شمالي در اينستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today