ايرنا/ رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبيل گفت: سهميه آرد نانوايي‌هاي متخلف علاوه بر معرفي به تعزيرات حکومتي قطع مي‌شود.

رامين صادقي، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبيل در بازديد از نانوايي‌هاي اردبيل اظهار کرد: در مقابل نانواياني که نان با کيفيت به مردم ارائه مي دهند ضمن تامين آرد مورد نياز، تشويق نيز خو اهند شد.
وي افزود: در بازديد از نانوايي ها توزيع نان، سهميه آرد، رعايت بهداشت، کيفيت، قيمت نان، وزن چانه انواع نان و همچنين برخي گزارشهاي ثبت شده در سامانه ارتباطي ۱۲۴ مورد بررسي قرار گرفته است.
به گفته وي، بازرسان آرد و نان بصورت مستمر از واحدهاي نانوايي بازديد و مواردي همچون رعايت قيمت‌هاي مصوب، دقيق بودن وزن چانه، رعايت ساعت پخت، بهداشت فردي و بهداشت محيط را مورد نظارت قرار مي دهند.
صادقي با اشاره به اينکه واحدهاي نانوايي با تغذيه مردم به صورت مستقيم ارتباط دارند، اضافه کرد: به همه نانوايي‌ها توصيه شده از ورود افراد متفرقه به داخل واحد جلوگيري و موارد بهداشتي به دقت رعايت گردد.
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبيل بيان کرد: با توجه به قابليت انتشار بسيار بالاي ويروس کرونا حفظ امنيت سلامت مردم استان در اولويت قرار دارد و بازرسان سازمان با انجام گشت‌هاي مشترک با ارگانهاي مربوطه  نظارت جدي و مستمر بر نانوايي‌ها دارند.
صادقي يادآور شد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشي، عدم نصب قيمت و کم فروشي مراتب را از طريق سامانه ارتباطي ۱۲۴ رسيدگي به شکايات مردمي گزارش دهند تا در سريعترين زمان ممکن به موضوع رسيدگي شود.

 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today