باشگاه خبرنگاران/ مديرکل هواشناسي استان اردبيل گفت: جوي نسبتا پايدار تا اوايل هفته آينده در اکثر نواحي استان اردبيل تداوم خواهد يافت.

سياوش محمدي، مديرکل هواشناسي استان اردبيل در اين زمينه اظهار کرد: بررسي نقشه‌هاي هواشناسي نشان مي‌دهد شرايط جوي نسبتاً پايدار تا اوايل هفته آتي در اکثر نواحي استان اردبيل همچنان تداوم خواهد يافت.
او بيان کرد: بر اين اساس آسمان استان اردبيل در طي اين مدت غالباً صاف تا قسمتي ابري، در پاره‌اي از مناطق توام با مه صبحگاهي و در ساعات بعد از ظهر گاهي با وزش باد تند پيش بيني مي‌شود.
مديرکل هواشناسي استان اردبيل تصريح کرد: تا روز پنجشنبه (۲۰ شهريور) تغييرات دمايي قابل توجه نخواهد بود، اما از روز جمعه (۲۱ شهريور) با توجه به تقويت پرارتفاع جنب حاره‌اي دماي هوا افزايش تدريجي خواهد داشت.
محمدي اظهار داشت: هر چند از نظر سينوپتيکي جوي نسبتاً پايدار در منطقه حاکم است، اما با توجه به تقويت پرفشار خزري و شرايط محلي طي روز‌هاي شنبه و يکشنبه هفته آينده (۲۲ و ۲۳ شهريور) در ساعات بعد از ظهر و عصر شاهد رشد ابر‌هاي همرفتي و در برخي از نواحي رگبار پراکنده باران و يا رعد و برق خواهيم بود.

 
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today