فارس/ به منظور انجام عمليات راهسازي، محور مهر-جم-فيروزآباد از ۲۰ شهريور ماه مسدود مي‌شود که اين مسئله در اين اوضاع نامساعد کرونايي و وضعيت وخيم اقتصادي، هزينه‌هاي جاني و مالي سنگين بر مردم تحميل خواهد کرد.

با توجه به اعلام اداره‌کل راهداري و حمل‌ونقل جاده اي استان فارس مبني بر انجام عمليات ترميم  و روسازي قسمتهايي از محور جم-فيروزآباد در تاريخ ۲۰ شهريور و مسدود بودن مسير مزبور به مدت دو ماه ، مسافرين بايد از مسير جايگزين لامرد-علامرودشت-خنج-قير-فيروزآباد تردد نمايند و مسافرين شهرستانهاي جنوبي بوشهر و هرمزگان نيز از مسير اخند-مهر وارد مسير مذکور شوند.
روزانه تعدادي از بيماران اورژانسي، کرونايي و حتي مصدومين ناشي از حوادث شرکتها و فازهاي گازي پارس جنوبي و شهرستانهاي همجوار از مسير جم-فيروزآباد به شيراز منتقل مي شوند و بستن مسير براي دو ماه، منجر به حوادث تلخ و ناخوشايندي خواهد شد.
بهترين اقدام تدابيري جهت ترميم بخشي از مسير به صورت روزانه و همزمان هدايت ماشين‌هاي عبوري است.
در صورت بستن اين مسير، مردم جنوب فارس، بوشهر و شرق هرمزگان براي رسيدن به شيراز بايد ۶ ساعت بيشتر مسير جايگزين را طي کنند! موضوعي که سبب گلايه‌مندي مردم شده است و در اين اوضاع و احوال نامساعد کرونايي و وضعيت وخيم اقتصادي، هزينه‌هاي جاني و مالي سنگين بر مردم تحميل خواهد کرد.
ادارات کل راهداري فارس و بوشهر بايد در يک تصميم منطقي مرهمي بر دردها و آلام مردم باشند و هر چه سريعتر اين موضوع را بايک راه حل منطقي حل و فصل نمايند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان فارس را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online