مهر/ معاون سياسي و امنيتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: وضعيت شهرستان بويراحمد واقعا قرمز است.

احد جمالي، معاون سياسي و امنيتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد اظهار کرد: حساسيت ويژه در محور آموزش و پرورش داريم و بايد آموزش مديران و معلمان نيز به شکل مطلوبي در تحقق شيوه نامه‌هاي بهداشتي اجرايي شود.

وي با بيان اينکه آمادگي کمک براي تأمين مواد ضدعفوني مدارس توسط استانداري وجود دارد، تصريح کرد: در اين راستا مديريت و تأمين مناسب مورد نظر خواهد بود.

معاون سياسي و امنيتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد ابراز داشت: اميد است احساس مسئوليت مديران و مسئولين مدرسه به شکل ويژه باشد.

جمالي با اشاره به اينکه روند شيوع کرونا در استان و به ويژه بويراحمد فزاينده است، گفت: طي هفته‌هاي آينده افزايش فوتي‌ها بر اساس آمارهاي ابتلا پيش‌بيني شده است.

وي به نحوه فعاليت صنوف پرخطر اشاره و اظهار کرد: ما نمي‌خواهيم زندگي مردم تعطيل شود، اما بايد در هر دو حوزه مراجعه کننده و متوليان احساس مسئوليت و رعايت کامل پروتکل‌ها را داشته باشيم.

معاون سياسي و امنيتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت‌: همچنين در حوزه روستاها بايد با محوريت دهياران و مسئولان حساس سازي مناسب در پيشگيري و مقابله با کرونا شکل بگيرد.

جمالي از هدفگذاري ايجاد مرکز جامع سرطان در استان خبر داد و افزود: اين مهم مي‌تواند نقش مؤثري در توسعه ظرفيت‌هاي تخصصي استان داشته باشد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کهگيلويه و بويراحمد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today