ايرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسي استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با تداوم روند افزايشي شرجي در اين استان رطوبت هواي گناوه به ۱۰۰ درصد رسيد.

محمدرضا انصاري، کارشناس اداره کل هواشناسي استان بوشهر ابراز کرد: در اين مدت خارگ، عسلويه، بوشهر، دير، ديلم، برازجان و جم نيز به ترتيب رطوبت ۹۶، ۸۷، ۸۶، ۸۵، ۸۰، ۶۸ و ۵۶ درصدي را تجربه کردند.
وي بيان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان و جم به ترتيب با ۴۴ و ۲۶ درجه بيشترين و کمترين ميزان دما را در استان بوشهر داشتند.
انصاري ادامه داد: بررسي نقشه‎هاي هواشناسي نشان مي دهد که تا اوايل هفته آينده در بيشتر ساعت‏‌هاي روز وضعيت جوي و دريايي به نسبت آرامي در اين استان و روي دريا برقرار خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسي استان بوشهر گفت: همچنين امروز و فردا در ساعت‏‌هايي از بعدازظهر تا اوايل شب در ارتفاعات شرقي و جنوبي اين استان احتمال رشد ابرهاي همرفتي و وقوع ناپايداري‌هاي موقت جوي دور از انتظار نيست.
انصاري اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آينده آسمان استان بوشهر صاف تا کمي ابري همراه با غبار محلي، طي صبحگاه در برخي نقاط مه صبحگاهي و در مناطق جنوبي در ساعت‏‌هايي از بعد از ظهر و شب گاهي افزايش ابر و احتمال وقوع ناپايداري موقت جوي پيش بيني مي‎شود.
وي افزود: در اين مدت جهت وزش باد به طور غالب جنوب غربي تا جنوب شرقي با سرعت هشت تا ۲۸ گاهي تا ۳۶ کيلومتر در ساعت و در مناطق جنوبي طي ساعت‎هايي از بعد از ظهر و شب گاهي بيش از تا ۴۰ کيلومتر در ساعت پيش بيني شده‌است.
انصاري اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آينده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهي ۱۲۰ سانتيمتر پيش بيني مي‎شود.
کارشناس اداره کل هواشناسي استان بوشهر افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دريا ۰۰:۴۶ دقيقه بامداد، جزر اول ساعت ۰۷:۵۲ ، مد ساعت ۱۳:۲۱ و جزر دوم ساعت ۱۸:۰۷ خواهد بود.

  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday