ايسنا/ رئيس پليس راه استان مازندران از اجراي محدوديت هاي ترافيکي از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته چهارشنبه ۱۹ تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۲ شهريور ماه در محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.

عليرضا قدمي رئيس پليس راه استان مازندران اظهار کرد: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدوديت هاي ترافيکي از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۹ شهريورماه به اجرا درآمد و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۲ شهريورماه در محورهاي مواصلاتي استان ادامه خواهد داشت.
وي افزود: به همين منظور تردد انواع موتورسيکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريتهاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۲ شهريور ماه از محورهاي کرج- چالوس، هراز، فيروزکوه و بالعکس ممنوع است.
رئيس پليس راه استان مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، کاميون و کاميونت از محور کرج- چالوس، تصريح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۶ بعداز ظهر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، ۲۲ شهريورماه از کرج و ابتداي آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۲۱ روزجمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۲ شهريورماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يک طرفه خواهد بود.
قدمي با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامي تريلرها از محور هراز، خاطرنشان کرد: تردد تمامي کاميون ها و کاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۹ شهريورماه و همچنين از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهاي پنج شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ شهريورماه از اين محور ممنوع است .
وي افزود: تردد تمامي وسايل نقليه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۱ شهريورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۲ همان روز در صورت اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت يک طرفه است .
رئيس پليس راه استان مازندران يادآور شد: اجراي محدوديت هاي مذکور منوط به افزايش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعيت ترافيک عادي باشد اجراي محدوديت ها لغو مي شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مازندران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today