ايرنا/ مدير آموزش و پرورش بوکان گفت: همزمان با بازگشايي مدارس و در راستاي حمايت مادي از دانش‌آموزان بي‌بضاعت اين شهرستان ۴۷۰ ميليون ريال به آنان کمک مالي انجام شده است.

سليمان مام‌عزيزي، مدير آموزش و پرورش بوکان اظهار کرد: اين کمک‌ها شامل ۳۲۰ ميليون ريال از طرف صندوق پيوند مدارس و ۱۵۰ ميليون ريال هم از طرف مديريت آموزش و پرورش و اداره اوقاف در قالب پک‌هاي آموزشي در اختيار يک هزار و ۲۵۰ دانش‌آموز سطح مدارس بوکان قرار گرفته است.
وي افزود: همچنين ۶۰ عدد کيف به همراه خودکار، قمقمه، دفتر و مداد هر کدام به ارزش دو ميليون ريال در قالب کمک‌هاي مومنانه در راستاي پويش همکلاسي مهربان با مشارکت مديريت اموزش و پرورش و مراکز يادگيري محلي نهضت سوادآموزي به دانش‌آموزان حاشيه شهر بوکان اهدا شد.
مدير آموزش و پرورش بوکان ادامه داد: همچنين به مناسبت بازگشايي مدارس و در راستاي اهداف واقفان، ۲۵ بسته اقلام آموزشي از طرف اداره اوقاف و امور خيريه در اختيار دانش آموزان بي‌بضاعت شهرستان قرار گرفت.
وي اضافه کرد: در راستاي مردمي کردن کمک‌هاي دانش آموزان و مدارس و جذب بهتر اين کمک ها، مرکز نيکوکاري با عنوان "پيوند مدارس" در اين شهرستان راه اندازي شده است.
مام‌عزيزي گفت: افتتاح مراکز نيکوکاري پيوند مدارس در سال ۱۳۹۷ رويکرد مناسبي است که مي تواند موجب تسريع در روند امدادرساني به نيازمندان جامعه شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان غربي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان غربي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today