ايرنا/ رئيس قوه قضاييه در رأس يک هيات عالي قضايي در سفري يک روزه، صبح روز پنجشنبه از طريق فرودگاه بين‌المللي شهرکرد وارد استان چهارمحال وبختياري شد.

حجت‌الاسلام سيد ابراهيم رئيسي، رئيس قوه قضاييه در بدو ورود به شهرکرد با اشاره به برگزاري سفرهاي استاني در سال گذشته گفت: برگزاري سفرهاي استاني به دليل شيوع ويروس کرونا به تاخير افتاده بود.
حجت‌الاسلام سيد ابراهيم رئيسي روز پنجشنبه در بدو ورود به اين استان در فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران با اشاره به اينکه حضور در اين استان براي بنده و همکارانم مغتنم است، افزود: به منظور آشنايي بيشتر با مشکلات همکاران، مسائل و مشکلات مردم عزيز در استان قبل از سفر، گروه‌هاي تخصصي به شهرستان‌ها اعزام شدند که از وضعيت استان و مسائل قضايي و مشکلات مطلع شوند، که گروه‌هاي اعزامي، گزارش‌هاي از  وضعيت شهرستان‌ها و بخش‌ها و مشکلات مردم به  ويژه مشکلات قضايي، اداري و سازماني را تهيه و تدوين کردند.
وي گفت: در سلسله سفرهاي استاني به همراه جمعي از مسئولان عالي قضايي براي بررسي مسائل و مشکلات قضايي و حقوقي استان و ديدار با قضات و کارکنان دستگاه قضايي به استانها سفر مي‌کنيم و با جمعي از مردم و مسوولان ديدار خواهيم داشت که به دليل شرايط کرونايي نمي‌توانيم تجمعات و ديدارهاي با جمعيت زياد در سطح استان داشته باشيم.
ديدار با مسئولان قضايي و حضور در شوراي اداري استان، ديدار با کشاورزان و جلسه شوراي قضايي استان از برنامه‌هاي سفر يکروزه رييس قوه قضاييه به اين استان خواهد بود.
با توجه به لزوم رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي براي جلوگيري از شيوع بيماري کرونا، اين سفر با برنامه‌هاي محدودتر برگزار خواهد شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday