باشگاه خبرنگاران/ کارتونيست بجنوردي توانست در پنجاه و دومين مسابقه بين‌المللي اسکوپيه مقدونيه سکوي سوم اين دوره را از آن خود کند و تنها ايراني منتخب در اين مسابقه شود.

اين مسابقه با موضوع آزاد و در بخش‌هاي کارتون، طراحي طنزآميز و کميک استريپ برگزار شد که در نهايت ۷۵ اثر به مرحله نهايي راه يافت و کارتونيست بجنوردي توانست در بخش کارتون رتبه سوم اين مسابقه را از آن خود کند.

اين سومين درخشش هنرمند کارتونيست بجنوردي در ۲ ماه اخير است و دريافت جايزه نخست در جشنواره مجازي ملي کاريکاتور با موضوع «زندگي، کرونا، اميد» و کسب جايزه ويژه جشنواره بين‌المللي کرونا‌ي آفريقا با همکاري سفارت ايران در کنيا در کنار قرار گرفتن اين هنرمند در سکوي سوم مسابقه بين‌المللي اسکوپيه مقدونيه برگ ديگري به افتخارات او افزوده است.

لازم به ذکر است «حامد مرتضوي علوي» تاکنون در جشنواره‌هاي مختلف ملي و بين‌المللي حضور چشمگيري داشته است و کسب جايزه اول جشنواره بين‌المللي معلوليت ازمير (ترکيه) و اولين کنگره دفاع موشکي (بخش کارتون)، دريافت لوح تقدير جشنواره بين‌المللي جيازينگ چين ۲۰۰۸- ۲۰۰۹ – ۲۰۱۵ و جشنواره گلاريت ايتاليا و ديپلم افتخار جشنوار‌هاي بين‌المللي روماني، روسيه و کره جنوبي تنها بخشي از اين حضور پر رنگ در کارنامه اوست.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان شمالي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان شمالي در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرين خبر خراسان شمالي در اينستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today