ايرنا/ معاون وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: به زودي مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از توابع استان همدان در بخش تجهيزات و نيروي انساني رفع مي‌شود.

قاسم جان بابايي، معاون وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در سفر به شهرستان نهاوند بيان کرد: بايد مشکلات حوزه بهداشت و درمان نهاوند کم شود بنابراين به زودي مشکلات کمبود پزشک متخصص، کمبود دستگاه سي.تي.اسکن، دستگاه ام.ار.آي و کمبود آمبولانس رفع مي‌شود.
وي افزود: همچنين به زودي نسبت به تجهيز ۲ بيمارستان آيت الله قدوسي و عليمراديان و تامين نيروي انساني مورد نياز آنها اقدام مي‌شود.
معاون وزير بهداشت از اعزام پزشک عفوني در آينده‌اي نزديک به نهاوند خبر داد و گفت: سي.تي.اسکن بيمارستان شهيد قدوسي و عليمراديان نيز به روز مي‌شوند.
مراد ناصري فرماندار نهاوند هم گفت: ۲۰۰ ميليارد تومان در دولت تدبير و اميد براي حوزه بهداشت و درمان اين شهرستان هزينه شده که اين امر مويد توجه ويژه دولت به نهاوند است.
رشيد حيدري مقدم رييس دانشگاه علوم پزشکي همدان نيز در اين سفر بيان کرد: با توجه به قرار گرفتن نهاوند در مجاورت استان‌هاي لرستان و کرمانشاه، بخش بهداشت و درمان اين شهرستان به بيماران اين استان‌ها نيز خدمات رساني مي‌کند بنابراين بخش سلامت و درمان نهاوند نيازمند توجه بيشتري است.

  
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today