ايرنا/ فرماندار بيجار از اتمام زمان تبليغات کانديداهاي انتخابات مجلس شوراي اسلامي در دور دوم خبر داد و گفت: مهلت يک هفته اي تبليغات ساعت هشت صبح امروز پايان يافت و انتظارها براي خلق حماسه‌اي ديگر در اين ديار آغاز شد.

علي اکبر ورمقاني، فرماندار بيجار اظهار داشت: از ساعت هشت صبح امروز هر گونه تبليغات در فضاي حقيقي و مجازي ممنوع است.
وي افزود: ممنوعيت هر گونه تبليغات چه در فضاي مجازي و حقيقي تا پايان انتخابات در روز جمعه ۲۱ شهريورم است و در صورت مشاهده خلاف قانون است و با آن برخورد مي‌شود.  
فرماندار بيجار با اشاره به اينکه اغلب شعب اخذ راي در مساجد و مدارس قرار دارند، اضافه کرد: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته شعب راي گيري (۱۱۲ شعبه) فعال در مکان‌هاي مرحله اول استقرار دارند.
ورمقاني يادآور شد: عصر امروز محل شعب اخذ راي با راعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و استفاده از سيستم هاي گندزدايي و ضد عفوني،  آماده حضور هيات اجرايي، نظارت و مردم براي برگزاري هر چه باشکوه تر انتخابات خواهند شد.
وي تاکيد کرد: ساعات اخذ راي گيري روز جمعه از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر تعيين شده و از عموم مردم درخواست داريم در ساعات اوليه براي شرکت در انتخابات حضور يافته و فاصله اجتماعي را رعايت کنند.
فرماندار بيجار گفت: راي دهندگان بدليل شرايط کرونايي حتما با ماسک و خودکار اختصاصي در محل شعب اخذ راي حاضر شوند ضمن اينکه همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملي ضروري است.
ورمقاني با اشاره به اينکه در صورت تراکم جمعيت صفوف در داخل حياط مساجد و مدارس تشکيل شود، افزود: بايد فاصله گذاري رعايت شود و بعد از راي دادن نيز درخواست داريم مردم محل شعبه را ترک کنند همچنين از همراه آوردن بچه ها به محل شعب اخذ راي خودداري کنند.
وي تاکيد کرد: تمام شعب اخذ راي ثابت و سيار دور دوم انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در اين شهرستان به دستگاه احراز هويت الکترونيکي مجهز است و با توجه به شيوع کرونا، در زمان راي‌گيري از مشارکت کنندگان اثر انگشت دريافت نمي‌شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کردستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online