ايرنا/ تجمع اعتراض‌آميز مردم و مسوولان در محکوميت اهانت به ساحت مقدس قرآن کريم و پيامبر اسلام(ص) روز پنجشنبه با رعايت شيوه نامه‌هاي بهداشتي کرونا در محل مصلي الغدير خرم‌آباد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمين سيد احمدرضا شاهرخي، نماينده ولي فقيه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در اين تجمع اظهار داشت: اسلام دين اخلاق و آموزه هاي آن بر اساس فطرت انساني است که پيامبر اسلام هم مبشر اين آموزه ها هستند.
حجت الاسلام والمسلمين سيد احمدرضا شاهرخي با بيان اينکه نظام سلطه، عامل فساد، کفر و زشتي هاي جهان است تصريح کرد: بيداري ياسلامي جهان شمول شده چنانچه در بسياري از کشورهاي اروپايي، اسلام به دين دوم کشورها تبديل شده است.
وي ادامه داد: اسلام دين صداقت، فضيلت و شريعت است و همه انسان‌ها را به خوبي دعوت مي کند بنابراين دشمنان منافع خود را با رشد مسلمانان و بيداري اسلامي در خطر مي‌بينند و به پيامبر اسلام و قرآن توهين مي‌کنند.
وي اظهار داشت: اين يک جاهليت مدرن است چراکه دشمنان به دنبال حکمت، برهان و استدلال نيستند.
رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي لرستان نيز در جمع مردم خرم‌آباد گفت: بار ديگر شاهد بي احترامي به ساحت مقدس پيامبر اکرم(ص) توسط کشورهاي پيشرفته اما نادان هستيم.
حجت‌الاسلام سيد لطف الله حيات الغيب افزود: شياطين به دنبال ظلمت انسان هستند چراکه تحمل آيات قرآني را ندارند اما قرآن در ميدان هاي علمي آنها نفوذ کرده و مي‌دانند آينده از آن کيست.
وي اضافه کرد: نام پيامبران مسيحيت و يهوديت بارها با عظمت در قرآن يادآوري شده پس توهين کنندگان بدانند اهانت به قرآن اهانت به تمام انبياء الهي، تورات و انجيل است و همه در مقابل اين توهين ايستادگي مي‌کنند.
وي با بيان اينکه دشمنان اسلام توانايي مقابله با قرآن را ندارند و مجبور به توهين و مخالفت شده اند افزود: امروز انسان ها در حال بازگشت به فطرت خويش هستند و گرايش جوانان غرب به اسلام از آثار نامه مقام معظم رهبري به آنان است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان لرستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today