پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف 70 تخته فرش دستباف به ارزش 20 ميليارد ريال در گمرک شهيد رجايي خبر داد.

سردار غلامرضا جعفري، فرمانده انتظامي استان هرمزگان اظهار داشت: مأموران پليس امنيت اقتصادي مستقر در گمرک شهيد رجايي با انجام کار گسترده اطلاعاتي يک باند قاچاق را که در قالب کالاهاي گمرکي اقدام به قاچاق فرش هاي دستباف ايراني مي‌کردند را شناسايي کردند.
وي افزود: در اين رابطه مأموران با بهره گيري از شيوه هاي پليسي و تعقيب و مراقبت‌هاي لازم به يک دستگاه کاميون تريلي در محوطه گمرک شهيد رجايي بندرعباس مشکوک شدند.
فرمانده انتظامي استان هرمزگان بيان کرد: کاميون مورد نظر با همکاري گمرک فک پلمب و در بازرسي از آن 70 تخته فرش دستباف که به طرز بسيار ماهرانه در قسمت هاي مختلف کانتينر جاساز شده بود کشف و يک متهم نيز تا کنون در اين زمينه دستگير شده است.
سردار جعفري با تأکيد بر اينکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 20 ميليارد ريال برآورد شده، اذعان داشت: قاچاقچيان قصد داشتند اين محموله را از طريق گمرک شهيد رجايي بندرعباس به مقصد کشورهاي حاشيه خليج فارس انتقال دهند که با هوشياري و تلاش پليس استان در اين انتقال ناکام ماندند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today