ايمنا/ مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري قزوين، از ثبت بيش از 13 ميليارد تومان تقاضاي وام کرونا در سامانه کارا توسط تاکسيرانان خبر داد و گفت: تاکنون هفت ميليارد و ۳۰۰ ميليون تومان از اين مبلغ پرداخت شده است.

اسماعيل عرشيان مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري قزوين اظهار کرد: با توجه به اين که تاکسيرانان جزو مشاغل آسيب ديده از کرونا محسوب شده و درآمد اين صنف در اثر اين شيوع اين ويروس به طور قابل ملاحظه‌اي کاهش يافته است، طبق مصوبه دولت، تاکسيرانان مي‌توانند با ثبت نام در سامانه کارا به نشاني kara.mcls.gov.ir نسبت به دريافت وام حمايتي شش ميليون توماني ويژه ايام کرونا اقدام کنند.
وي ادامه داد: تاکنون بيش از ۱۳ ميليارد تومان درخواست وام کرونا در سامانه کارا توسط تاکسيرانان به ثبت رسيده که هفت ميليارد و ۳۰۰ ميليون آن پرداخت شده و بقيه در نوبت پرداخت و مساعدت بانک‌ها هستند؛ چون ميزان استقبال از اين وام از سوي تاکسيرانان شايان توجه بوده است، ثبت نام تا پايان شهريورماه سال تمديد شده و تاکسيرانان مي‌توانند مراحل ثبت درخواست خود را تا پايان شهريور سال جاري در سامانه به ثبت برسانند.
عرشيان يادآور شد: به منظور تسهيل در امر ثبت نام و مساعدت به تاکسيرانان، ستاد ثبت نام تسهيلات کرونا در سازمان تاکسيراني تشکيل شده و پنج شعبه مجزا در داخل سازمان به اين امر اختصاص داده شده که تاکسيرانان مي‌توانند به طور رايگان در سازمان تاکسيراني در سامانه کارا براي دريافت تسهيلات حمايتي شش ميليون تومان ثبت نام کنند.
مديرعامل سازمان تاکسيراني قزوين تصريح کرد: تاکسيرانان به جز مراجعه به سازمان تاکسيراني، مي‌توانند از طريق اينترنت شخصي و يا مراجعه به کافي نت‌ها و دفتر تاکسي اينترنتي بادسان واقع در بلوار شهيد بهشتي جنب پارک سوار در سامانه کارا براي دريافت اين تسهيلات حمايتي ثبت نام کنند.
وي اظهار کرد: تاکسي امن ترين وسيله سفر و تاکسيرانان امين شهروندان هستند و اميدواريم در خدمت رساني به اين صنف بيش از پيش توفيق يابيم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان قزوين را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر قزوين در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today