پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي ساوه گفت: فردي که در فضاي مجازي اقدام به ايجاد رعب و وحشت و قدرت نمايي با سلاح سرد و گرم براي شهروندان مي کرد پيرو گزارش هاي مردمي توسط پليس شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ علي اکبر عيسي آبادي، فرمانده انتظامي ساوه روز شنبه اظهار داشت: در پي اعلام گزارش هاي متعددي از  نارضايتي شهروندان در خصوص اقدامات يکي از اراذل و اوباش مبني بر اخلال در نظم و امنيت عمومي، قدرت نمايي با سلاح سرد و گرم و ايجاد رعب و وحشت و انتشار تصاوير اينگونه اعمال مجرمانه در فضاي مجازي با توجه به حساسيت موضوع رسيدگي به اين پرونده به صورت ويژه در اولويت کاري ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان ساوه قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پليس امنيت عمومي با انجام اقدامات اطلاعاتي مخفيگاه متهم را در يکي از روستاهاي بخش نوبران اين شهرستان شناسايي کردند و پس از هماهنگي با مقام قضائي او را در اقدامي غافلگيرانه دستگير کردند که يک قبضه سلاح گرم کشف شد.
وي بيان داشت: محل زندگي اين فرد در شهر نوبران نيز با دستور قضايي پلمب شد.
سرهنگ عيسي آبادي اظهار کرد: اين اقدام پليس در برخورد با فرد شرور با استقبال گسترده و رضايتمندي عمومي همراه و متهم پس از تکميل پرونده براي انجام مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شد.

 
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مرکزي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر استان مرکزي در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today