ايسنا/ نماينده مردم سلسله و دلفان در مجلس شوراي اسلامي گفت: بشدت به تخت‌هاي بيمارستاني و تجهيزات در استان نياز داريم.

دکتر يحيي ابراهيمي، نماينده مردم سلسله و دلفان اظهار کرد: ميزان تخت‌هاي بيمارستاني در لرستان ۵۰ درصد نورم کشوري است.
وي با بيان اينکه در الشتر با جمعيت ۸۵ هزار نفري سروکار داريم، افزود: در دنيا به ازاي هز يک‌هزار نفر هفت تخت و در ايران اين رقم ۱.۸ تخت بوده و در اين شهرستان ۰.۸ تخت وجود دارد.
نماينده مردم سلسله و دلفان در مجلس شوراي اسلامي گفت: بشدت به تخت‌هاي بيمارستاني و تجهيزات در استان و شهرستان‌ها بويژه الشتر و نورآباد نياز داريم.
ابراهيمي افزود: در دلفان براي نصب  سي تي اسکن و MRI پيگير هستيم اما باز اين موارد جوابگوي نياز شهرستان نيست و ضروري است به شکل ويژه تجهيزات لازم را مهيا کنيم تا بخشي از مشکلات حوزه بهداشت و درمان را برطرف کنيم.
وي با اشاره به نقش خيرين سلامت در تامين تجهيزات بيمارستاني در شهرستان سلسله و دلفان اظهار کرد: هرچقدر که خيرين اعتبار بگذارند به همان اندازه نيز دولت اعتبار خواهد گذاشت.
نماينده مردم سلسله و دلفان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه خيلي از پروژه‌ها در اين دو شهرستان با کمک خيرين شروع شده است، اظهار کرد: ضرورت دارد خيرين پاي کار بيايند و در منطقه دلفان که جزو محرومترين شهرها در کشور محسوب مي‌شود  مشارکت کرده تا حرکت خوبي در راستاي محروميت‌زدايي در اين  ديار رقم بخورد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان لرستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today