رکنا/ چهار کودک شاهين شهري به طرز مرموزي مفقود شدند و چند روز بعد جسد سه تن از آنها در يک کانال آب حوالي آرامستان شاهين شهر کشف و در حالي که تلاش براي پيدا کردن چهارمين جسد ادامه داشت، عصر روز شنبه، جسد کشف شد.

ساعت دو ظهر روز هفدهم شهريور، چهار کودک شاهين شهري بعد از بيرون آمدن از گيم نتي که در آن مشغول بازي بودند ناگهان مفقود شدند.
در حالي که تلاش براي يافتن ردي از آنها ادامه داشت، جسد سه تن از اين بچه ها که تبعه افغان هستند در يک کانال آب پشت آرامستان شاهين شهر پيدا شد؛ اما خبري از چهارمين کودک نبود.
در ادامه جستجو روز گذشته جسد چهارمين کودک هم در نزديکي همان کانال آب پيدا شد.
پدر يکي از کودکان به نام اميرمحمدغلامي گفت:«پزشکي قانوني هنوز علت تامه فوت را به ما اعلام نکرده است و نمي دانيم بچه ها بر اثر خفگي در آب جان خود را از دست داده اند يا اينکه فوت آنها دليل ديگري داشته است؛ اما با توجه به اينکه محل زندگي ما از کانال آب فاصله زيادي دارد احتمال مي دهيم کسي بچه ها را آنجا کشانده و داخل آب انداخته است.»
جسد پيدا شده متعلق به دايي سيزده ساله اميرمحمدغلامي به نام امين عدالت است. دو کودک ديگر که جسدشان همراه اميرمحمد پيدا شد، مهران و عرفان توکلي نام دارند که همسايه اميرمحمد بودند. آنها دو برادر 7 و 11 ساله بودند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today