باشگاه خبرنگاران/ ۹۵ بيمار جديد مبتلا به کرونا در بيمارستان‌هاي مازندران بستري شدند.

براساس اعلام روساي دانشگاه علوم پزشکي مازندران و بابل، با شناسايي ۹۵ بيمار مبتلا به ويروس کرونا در شبانه روز گذشته، تعداد بستري شدگان اين بيماري در مراکز درماني مازندران به ۶۲۰ نفر رسيد.
بستري ۷۶ بيمار جديد کرونايي
دکتر موسوي رييس دانشگاه علوم پزشکي مازندران با اشاره به شناسايي و بستري شدن ۷۶ بيمار جديد مبتلا به ويروس کوويد ۱۹ در شبانه روز گذشته در بيمارستان‌هاي زير مجموعه اين دانشگاه، گفت: در اين مدت ۹۳ بيمار با بهبودي نسبي مرخص شدند.
او با اشاره به بستري بودن ۴۵۶ بيمار کرونايي هم اکنون در بيمارستان‌هاي زير مجموعه دانشگاه علوم پزشکي مازندران، افزود:۱۳۳ بيمار بدحال هم با علائم حاد تنفسي در بخش مراقبت‌هاي ويژه تحت مراقبت‌هاي خاص تنفسي و پزشکي قرار دارند.
کرونا ۱۹ بابلي را زمين گير کرد
دکتر سيد فرزاد جلالي رييس دانشگاه علوم پزشکي بابل هم به پذيرش و بستري ۱۹ بيمار مبتلا به ويروس کوويد ۱۹ در شبانه روز گذشته در چهار بيمارستان تحت پوشش اين دانشگاه اشاره کرد و گفت: در اين مدت ۲۳ بيمار با وضعيت بهبودي نسبي مرخص شدند.
رييس دانشگاه علوم پزشکي بابل شمار بيماران مبتلا به ويروس کرونا بستري شده در بيمارستان‌هاي زيرمجموعه دانشگاه علوم پزشکي بابل را ۱۶۴ نفر اعلام کرد و افزود:۴۴ بيمار با علائم تنفسي حاد در بخش‌هاي مراقبت‌هاي ويژه بيمارستان‌هاي اين شهرستان بستري هستند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مازندران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today