پارسينه/ با تلاش ماموران انتظامي در سيستان و بلوچستان سارقان حرفه اي در دام پليس گرفتار شدند.

احمد ثمره حسيني، فرمانده انتظامي شهرستان زابل از دستگيري مادر و دختري خبر داد که در معابر عمومي شهر زابل اقدام به سرقت کابل‌هاي تلفن ثابت مي‌کردند.
وي گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت سيم و کابل تلفن‌هاي ثابت در معابر عمومي شهرستان زابل، موضوع شناسايي و دستگيري سارق در دستور کار پليس شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: تحقيقات پليس براي شناسايي و دستگيري سارقان ادامه داشت تا اينکه مأموران دايره تجسس کلانتري ۱۲ در نتيجه تحقيقات تخصصي خود زني ۴۰ ساله را که به همراه دختر ۱۶ ساله خود اقدام به سرقت کابل‌هاي تلفن در معابر عمومي مي‌کردند شناسايي و دستگيري آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامي شهرستان زابل تصريح کرد: در نهايت با هماهنگي قضايي و با کمک مأموران نسوان شهرستان اين مادر و دختر سارق دستگير و در بازرسي از منزل آن‌ها مقدار ۱۰۰ متر کابل تلفن مسروقه کشف شد.
ثمره حسيني ادامه داد: متهمان که پس از رويارويي با شواهد و مدارک پليس چاره‌اي جز بيان حقيقت نداشتند در تحقيقات تکميلي به پنج فقره سرقت سيم تلفن و يک فقره دوچرخه در شهر زابل اعتراف کردند.
وي در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مراجع قضايي از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوريت‌هاي پليس ۱۱۰ گزارش دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today