ايرنا/ فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از دستگيري دو قاچاقچي و کشف يک تن و ۶۷۴ کيلوگرم موادمخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.

محمد قنبري، فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان ابراز کرد: ماموران انتظامي زاهدان با پشتيباني اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ‌هايي از جابه جايي محموله سنگين مواد مخدر از منطقه "جون آباد" اين شهرستان به مرکز کشور دست يافتند.
وي افزود: تيم‌هاي اطلاعاتي و عملياتي پليس، با کنترل تحرکات اين باند شب گذشته قاچاقچيان را که با دو دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه جايي محموله در يکي از مسيرهاي فرعي شهرستان زاهدان بودند، شناسايي و به آنها دستور ايست دادند.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان تصريح کرد: قاچاقچيان که خود را در چنگال قانون مي‌ديدند با تيراندازي به سمت خودروهاي پليس قصد فرار از محل را داشتند که با اقدام متقابل ماموران انتظامي و بر اثر آتش پر حجم تکاوران پليس مجبور به ترک خودروهاي حامل مواد و فرار به سمت ارتفاعات منطقه شدند.
وي ادامه داد: در نهايت با تلاش ماموران دو نفر از قاچاقچيان دستگير و در بازرسي از خودروهاي توقيفي، يک تن و ۶۷۴ کيلو و ۶۵۵ گرم انواع موادافيوني شامل يک تن ۶۴۰ کيلو و ۶۰۰ گرم ترياک، ۲۷ کيلو و ۸۰گرم حشيش و ۶ کيلو و ۹۷۵ کيلو شيشه به همراه دو قبضه سلاح کلاش و مقاديري مهمات جنگي کشف شد.
قنبري با اشاره به معرفي متهمان به مراجع قضايي بر عزم جدي پليس در برخورد با قاچاق مواد مخدر تأکيد و از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود در رابطه با فعاليت اعضاي باندها و فروشندگان مواد مخدر را به سرعت به مرکز فوريت‌هاي پليس ۱۱۰ اطلاع رساني کنند تا پليس در کمترين زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنيت برخورد قاطع کند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today